Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Koen Masteling en Mark van Nispen

3 mei 2025 | 18:00 - 19:00

Schubertliederen op poëzie van Goethe, Schiller en Mayrhofer

We zijn te gast in een intiem grachtenpand aan het Singel in Amsterdam. Een van de twee bewoners is een fanatiek amateurpianist en bezit een Steinwayvleugel van concertzaalniveau. De tweede bewoner is een geschoolde zanger en zingt in het koor van De Krijtberg.

Tenor Koen Masteling (25j.) is solist geweest bij verschillende oratoria en opera- en operetteconcerten met onder meer het Apollo Ensemble, Philharmonie Noord en Domestica Rotterdam. Hiernaast heeft Koen koorprojecten gezongen bij Cappella Amsterdam, Laurens Collegium en PA’dam. De komende tijd zal hij onder andere het theatrale liedrecital ‘Dort wo du nicht bist’ uitvoeren vanuit Opera Spanga en zal hij spelen in de nieuwe kerstproductie van Holland Opera.

Pianist Mark van Nispen, gaf al tientallen recitals voor Jonge Grote Zangers. Hij is co-repetitor en ontdekker van talloze jonge zangers. Met sommigen vormt hij een vast duo. Van Nispen heeft een enorme repertoirekennis en kent vele duizenden liederen. Zo kan hij jong talent goed op weg helpen in juiste repertoirekeuzes.

Gegevens

Datum:
3 mei 2025
Tijd:
18:00 - 19:00
Evenement Categorie:

Locatie

Grachtengordel, Amsterdam.
Exclusief voor Vrienden van Grote Zangers + Google Maps

Organisator

Grote Zangers
Telefoon:
+31(0) 6 1888 6745
Bekijk de site van Organisator